+48 500 310 980

1# Top Pros Construction

Po budynkach narzędzia ręczne są najczęstszymi obrazami dla logo budowy. Top Pros Construction zawiera oba elementy w swoim logo, dzięki czemu nikt nie może wątpić w branżę, w której działają. Szczegóły zarówno na oknach domu, jak i na młotku są doskonałe — wystarczająco, aby projekt był wizualnie interesujący, ale nie za bardzo, aby rozpraszać. 

Łączenie liter nazwy marki z rzeczywistym obrazem to świetna technika dla logo, ponieważ pomaga ujednolicić „cały obraz”. Utrzymuje oko w tę i z powrotem między obrazem a słowami, wzmacniając ich wzajemne skojarzenia. #2 ILM Architecture & Design

Kolejne ultranowoczesne logo budowlane, ILM Architecture & Design, skłania się bardziej w stronę abstrakcyjnego obozu, ale wciąż zawiera obrazy budynków. Podobnie jak Future Builders, wyjaśniają, co robią, na wypadek, gdyby obraz logo nie był od razu widoczny. 

Wyrafinowany projekt sugeruje, że firma specjalizuje się w bardziej ekskluzywnych produktach, co jest lekcją dla wszystkich projektantów logo DIY, że wybory stylistyczne, których dokonujesz, wpływają na rodzaj klientów, których przyciągasz. 

3# THI Builders

Jeśli nowoczesny i artystyczny nie pasuje do Twojej marki, nie bój się iść na tradycję. Logo Thi Builders to niewiele więcej niż ich nazwa, ale to „trochę więcej” robi dużo. Poprzez minimalizm przedstawiają dom za pomocą tylko jednej linii, ale ten obraz wystarczy, aby pokazać ludziom, że są firmą budowlaną – nie wspominając o tym, że dach w kształcie strzały ma taką samą moc i autorytet jak trójkąt skierowany do góry . 

Korzystając z minimalizmu, ważne jest, aby opanować podstawy projektowania graficznego, w przeciwnym razie Twoje logo będzie nudne. Dzięki zastosowaniu odważnej czerwieni dopełniającej czerń, obrazy domu są pierwszą rzeczą zauważoną i najbardziej przejmującą wizualizacją. Wykorzystanie negatywnej przestrzeni do wyrzeźbienia „komina” również dodaje dynamicznego polotu. Zwróć uwagę, że „Thi” ma odważniejszą typografię i jest w połączeniu z czerwonym dachem, dzięki czemu wyróżnia się jako najważniejsza część nazwy. 

4# Ram Construction & Services

Proste i stylowe logo Ram Construction & Services zawiera wszystkie właściwe części we właściwych miejscach. Minimalistyczne budynki to nic innego jak proste linie, ale sposób, w jaki są zaaranżowane, jasno pokazuje, czym mają być. Ponadto długa pionowa linia umieszczona bezpośrednio pośrodku podkreśla znaczenie autorytetu i władzy. 

Zwróć uwagę, jak używają dwóch różnych kolorów, aby logo było interesujące wizualnie. Gdyby użyli tylko jednego koloru, logo nie tylko wyglądałoby mniej ciekawie, ale też trudniej byłoby odróżnić, że te abstrakcyjne linie to budynki. 

5# Structure Innovation LTD


Structure Innovation LTD pokazuje nam, jak nowoczesne mogą być logo budowlane. Użycie kolorów świadczy o zaawansowanym zrozumieniu zasad artystycznych, podczas gdy grube, pionowe bloki wciąż oznaczają siłę i stabilność, której ludzie szukają w firmie budowlanej. Te pionowe bloki również wyglądają jak budynki, sygnalizując widzom, w jakiej branży się znajdują. 

Niebieski to bardzo mądry wybór, zwłaszcza, że ​​jest podzielony na wiele odcieni i odcieni. W teorii koloru niebieski reprezentuje zaufanie i biegłość, ale jasnoniebieskie odzwierciedlają więcej cech zaufania, podczas gdy ciemnoniebieski reprezentuje więcej cech biegłości. Używając wielu odcieni, Structure Innovation łączy to, co najlepsze z obu światów. 
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.