#Adobe Reader

+48 500 310 980

Czym jest program Adobe Acrobat Reader DC?


★Adobe Acrobat Reader DC jest darmowym oprogramowaniem, które stało się zaufanym standardem do przeglądania, drukowania, podpisywania, udostępniania i opisywania dokumentów PDF. To jedyna przeglądarka PDF, która może otworzyć wszystkie typy treści PDF i współdziałać z nimi — w tym formularze i multimedia. Teraz jest ona podłączona do usług Adobe Document Cloud, dzięki czemu można pracować z plikami PDF na dowolnym urządzeniu i z dowolnego miejsca.

Oprogramowanie Acrobat Reader DC umożliwia również odblokowanie funkcji premium i wykonywanie większej liczby operacji na plikach PDF po zakupieniu subskrypcji Adobe Acrobat PDF PackAdobe Acrobat Export PDF lub Adobe Sign.Co daje uaktualnienia d+ programu Acrobat Reader DC?

★Program Acrobat Reader DC współpracuje z usługami Adob      e Document Cloud, przenosząc najlepszą przeglądarkę plików PDF na zupełnie nowy poziom. Intuicyjny interfejs sprawia, że program Acrobat Reader DC oferuje nowe, wydajne funkcje, które pomogą Ci w ukończeniu pracy na dowolnym urządzeniu, z dowolnego miejsca. Nowy, rozszerzony widok główny umożliwia uzyskiwanie dostępu do dokumentów i zarządzanie nimi oraz śledzenie dokumentów udostępnionych innym użytkownikom, a także zapewnia wgląd w dokumenty, które zostały udostępnione Tobie do przeglądania, recenzji lub podpisania, włącznie ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi danego zadania.

mobilnymi Adobe Acrobat:

 • więcej czynności na plikach PDF z dowolnego miejsca dzięki aplikacji mobilnej Adobe Acrobat Reader dla systemów Android lub iOS.
 • Adobe Scan do skanowania i przetwarzania dokumentów i tablic w wysokiej jakości pliki PDF dzięki sztucznej inteligencji i automatycznemu rozpoznawaniu tekstu. Dostępny dla systemów iOS i Android.
 • Nowe  narzędzia Wypełnij i podpisz w oprogramowaniu komputera, aby szybko wypełnić formularze PDF z funkcją inteligentnego, automatycznego wypełniania.
 • Przechowywanie i otwieranie plików w chmurze Adobe Document Cloud z 2 GB bezpłatnej pamięci.
 • j szybki dostęp do ostatnio otwieranych plików na komputerze stacjonarnym, w sieci i na urządzeniach przenośnych.
 • Synchronizacja swojej kolekcji narzędzia automatycznego uzupełniania Wypełnij i podpisz na różnych komputerach, w sieci i urządzeniach iPad.
 • Wysyłanie i śledzenie plików dzięki powiadomieniom wysyłanym w czasie rzeczywistym. Otrzymujesz informacje o otwarciu, pobraniu lub udostępnieniu Twoich dokumentów.

Co daje wykupienie subskrypcji Adobe Acrobat PDF Pack,

 • Konwertowanie dokumentów i obrazów w wysokiej jakości pliki Adobe PDF.
 • Zmienianie kolejność stron i łączenie plików PDF w jeden, łatwy w nawigacji plik PDF, który można łatwo odczytać i udostępnić.
 • Zamienianie plików PDF w edytowalne pliki Microsoft Word, Excel, PowerPoint lub RTF.
 • Łączenie wielu plików w jeden plik PDF.
 • Uzyskaj podpisy od innych osób z pełną usługą podpisu elektronicznego.
 • Wysyłanie plików PDF w celu ich recenzji i współpracy nad innymi w czasie rzeczywistym — nawet z osobami, które nie mają programu Acrobat. Bądź na bieżąco z terminami i przypomnieniami.
 • Wysyłanie dokumentów drogą elektroniczną, korzystając z możliwości śledzenia i potwierdzenia doręczenia, zamiast przesyłać je za pomocą faksu lub usług kurierskich.
 • Śledzenie dostępnych na urządzeniach mobilnych: wysyłaj i śledź pliki dzięki powiadomieniom w czasie rzeczywistym. Otrzymuj informacje o otwarciu, pobraniu lub udostępnieniu Twoich dokumentów.
 • Przechowywanie i otwieranie plików w Internecie, korzystając z 20 GB pamięci.

Jak można pobrać bezpłatny program komputerowy Acrobat Reader i aplikacje mobilne


★Można łatwo pobrać bezpłatne aplikacje Adobe Acrobat Reader dla wielu systemów operacyjnych i urządzeń:

 • Aplikacja dla komputerów stacjonarnych: przejdź do strony pobierania Acrobat Reader, aby pobrać aplikację Reader na komputer. Po przejściu na stronę pobierania wybierz język, system operacyjny i prędkość połączenia.
 • Aplikacja mobilna: aby pobrać tę aplikację, odwiedź sklep Google Play lub iTunes App Store. Można również pobrać najnowszą wersję aplikacji mobilnej dla urządzeń z systemem Windows Phone.


Czy do używania bezpłatnego oprogramowania acrobat reader dc potrzebny jest program acrobat pro lub acrobat standard?


★Nie. Acrobat Reader DC jest samodzielną, darmową aplikacją, za pomocą której można otwierać, przeglądać, podpisywać, drukować, opisywać, wyszukiwać i udostępniać pliki PDF. Acrobat Pro DC i Acrobat Standard DC są produktami płatnymi zaliczającymi się do tej samej rodziny.Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.